aktepe halı yıkama

Aktepe Halı Yıkama

6 Mayıs 2021 webfirma 0

Şirketimiz 2003 yılından bu yana Esenyurtta hizmet vermektedir. Personelimiz deneyimli ve kalifiyedir. Hem mesleki eğitim hem etik kuralları eğitimine önem vermekteyiz. Personel tercihimizde güçlü referansları […]

nastya halı yıkama

Nastya Halı Yıkama

30 Mart 2021 webfirma 0

Nastya halı yıkama Esenyurt / Mehterçeşme merkezli bir halı yıkama firması olup, İstanbul Avrupa yakasına hizmet vermektedir. Halı yıkama yanı sıra koltuk, yastık, yatak, yorgan, battaniye ve stor perde yıkama gibi hizmetler sunmaktadır.

lila halı yıkama

Lila Halı Yıkama

18 Aralık 2020 webfirma 0

Lila halı yıkama Ataşehir’de bulunmaktadır. Halı yıkama yanı sıra koltuk yıkama, battaniye ve yorgan yıkama ile yerinde yıkama hizmetleri bulunmaktadır. Lila halı yıkama Acıbadem, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy.

hedef halı yıkama

Hedef Halı Yıkama

15 Aralık 2020 webfirma 0

Hedef Halı Yıkama, başta Beylikdüzü olmak üzere Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Bahçeşehir, Silivri, Zeytinburnu ve Yakuplu civarlarına hizmet vermektedir. Hedef Halı Yıkama Hizmetleri : Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, stor ve zebra perde yıkama, step halı yıkama.

çağlar halı yıkama yakuplu

Çağlar Halı Yıkama

14 Aralık 2020 webfirma 0

Çağlar Halı Yıkama, başta Beylikdüzü olmak üzere Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt ve Yakuplu civarlarına hizmet vermektedir. Halı yıkama yanı sıra Stor perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri de bulunmaktadır.

furkan halı yıkama yakuplu

Furkan Halı Yıkama

14 Aralık 2020 webfirma 0

Beylikdüzü Yakuplu‘da hizmet vermekte olan Furkan Halı Yıkama Fabrikası Beylikdüzü ve çevresine profesyonel anlamda halı yıkama hizmeti vermektedir.