Trendyol Müşteri Hizmetleri

trendyol müşteri hizmetleri

Trendyol şüphesiz Türkiye’nin en çok giriş yapılan alışveriş (e-ticaret) sitelerinden biridir ve bu doğrultuda müşteri hizmetlerine ulaşmak isteyende çok. Bir çok sebepten ulaşmak istediğiniz Trendyol sitesinin müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi: 0 212 331 0 200

Web sitesi : https://www.trendyol.com

Facebook : http://www.facebook.com/Trendyol
Instagram : http://instagram.com/trendyolcom
Twitter : http://twitter.com/trendyol
Youtube : http://www.youtube.com/trendyol

iOS Uygulama : https://apps.apple.com/us/app/trendyol-online-al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9F/id524362642
Android Uygulama : https://play.google.com/store/apps/details?id=trendyol.com

Trendyol çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

https://www.trendyol.com/iletisim.html linkini kullanarak firmaya ait iletişim bilgilerini ve “Canlı Yardım Desteği” kısmına erişebilirsiniz.

Trendyol müşteri hizmetleri direk bağlanma bilgilerini sunduktan sonra Trendyol ile alakalı en merak edilen konuları da sizlerle paylaşmak isteriz.

Trendyol Kimin?

Trendyol 2009’un Haziran ayında Demet Mutlu tarafından kurulmuştur ve hala CEO’luğa devam etmektedir. Merkezi İstanbul’da bulunmaktadır. Dünyanın lider e-ticaret gruplarından Alibaba Group, 2018’de Trendyol’a ortak olmuştur.

Trendyol Partner Nasıl Olunur? (Satıcı Olmak İçin Başvuru)

https://partner.trendyol.com/onboarding/satici-formu linki aracılığı ile satıcı olmak için gereken başvuru formunu doldurabilirsiniz. Trendyol ekibi formunuzu inceledikten sonra tarafınıza dönüş sağlamaktadır.

– Satıcı olabilmek için anonim, limited veya şahıs şirketiniz olması gerekmektedir.
– Satıcı olmak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur.
– Başvurunuz değerlendirildikten sonra onaylanırsa trendyol ekibi size ulaşır ve tarafınıza bir sözleşme iletir. Sözleşme eksiksiz bir şekilde doldurulup hem kargo aracılığı ile hem de sisteme yüklenerek tekrar geri gönderilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*